3 inch LED Downlight D21WCOBA
NOMO GROUP CO LIMITED
Contact Now
3 inch LED Downlight D21WCOBA
3 inch LED Downlight D21WCOBA
7 inch led downlight Model NO. Product Description Model NO. D21WCOBA Lumens 2000lLm Beam Angle 100° Power Consumption 21W Certified CE & RoHS & C-TICK Average Life in Hrs 100,000 Bulb Type Epistar/ ...